Pro Wrestling Since 1997

Menu

The Lucha Report for 8/26‏



NOTICIAS

Black Terry Jr. tweeted last night that EMLL talent would be making their return to Arena Naucalpan on 9/22 ending an almost 6 year absence which was caused by IWRG booking Hijo del Santo during a time when that was a serious issue. EMLL & IWRG talent have worked on independent shows since then so there weren’t any issues with talent and the recent usage of Black Terry & Negro Navarro in EMLL has shown that the IWRG relations had vastly improved. Terry & Navarro both have said publically they wanted to work with the young talent of EMLL and this looks like their chance to achieve that goal. AAA took up where EMLL left off in 2008 and have many TV episodes in the building as well as sending talent to work IWRG shows so it is looking like that relationship will end in the next couple of weeks.

RESULTADOS

Chilanga Mask 8/25 – Arena Coliseo de Coacalco
1. Torneo Aerial Assault: Escandalo beat Belial – Other participants: Zurdog/Terremoto/Astro Rey Jr./Stukita/Fulgore I/Relampago/Hijo del Angel/Impulso
2. Aero Boy defeated Kaientai and earned the right to face Masada for CZW in the United States.
3. Solar I beat Judas el Traidor with fans throwing money in the ring afterwards. Judas challenged for a shot at the Maestros Campeonato afterwards which Solar accepted.
4. Negro Navarro defeated Dr. Cerebro (subbing for Rey Escorpion who was subbing for Shu el Guerrero)
5. Arkangel de la Muerte beat Magnifico
6. Black Terry defeated Guerrero Maya Jr.
7. Las Traumas I y II beat Valiente & Virus by countout as the EMLL guys were arguing with each other on the floor and didn’t pay attention to the count. Fans were very upset with this finish. After the match there was a shouting match and Valiente said that he wants a singles match with Negro Navarro to show that EMLL guys don’t fear him.

EMLL 8/25 – Arena Coliseo
1. Espanto Jr. & Guerrero Negro Jr. beat Oro Jr. & Robin
2. Hijo del Signo/Hooligan/Nitro defeated Metalico/Molotov/Starman
3. Estrellita/Luna Magica/Marcela beat Amapola/Princesa Blanca/Princesa Sugei by DQ due to excessive violence.
4. Lightning Match: Shigeo Okumura defeated Fuego
5. Blue Panther/Brazo de Plata/Diamante Azul beat Euforia/Felino/Taichi Ishikari
6. Damian el Terrible/Pierroth/Hiroshi Tanahashi defeated Atlantis/La Mascara/Maximo when Tanahashi fouled and pinned Atlantis who demanded a singles match afterwards which Tanahashi accepted.

EMLL 8/25 – Arena Coliseo de Guadalajara
1. Pirana & Samael beat El Brillante & Yaqui who turned on his partner.
2. Demonio Rojo/Rafaga/Sadico defeated El Divino/Los Hippies (Martin y Tony Escobedo) when Rojo fouled Tony as Demonio Maya distracted the referee.
3. Demonio Maya & Exterminador beat Esfinge & Sky Kid when Exterminador fouled and pinned Sky Kid.
4. Sagrado/Stuka Jr./Super Popular defeated El Barbaro Cavernario/Puma King/Tiger
5. Volador Jr. beat La Sombra after a foule when Barbaro Cavernario distracted the referee.

IWRG 8/25 – Arena Naucalpan
1. Los Fulgores I y II beat Seiya & Sky Angel
2. Astro Rey Jr. & Mr. Leo defeated Alan Extreme & Imposible
3. Chucho el Roto/Iron Love/Yakuza beat Centvrion/Dagora/Golden Magic when Love fouled and pinned Magic.
4. Dr. Wagner III/Apolo Estrada Jr./Hijo del Mascara Ano Dos Mil defeated Bobby Lee Jr./Fresero Jr./Pantera
5. Dr. Wagner Jr./Las Traumas I y II beat Canek/Eterno/X-Fly by DQ when Canek ripped off Doc’s mask.

Toryumon Mexico 8/25 – Sala del Armas de Magdalena Mixhuca del Distrito Federal
1. Douki beat Daisuke Hanaoka
2. Gato Negro/Mente Asesina/Yoruba defeated Brazo Celestial/Krator/Leonidas
3. Atenea/Bastet la Diosa/Felina Metalica beat Baby Star/Estrella Negra/Mystique
4. Celestick I/Super Ciudadano/Zumba defeated Akuma/Cholo/Lucifer
5. Brazo de Platino/Hijo del Fantasma/Ultimo Dragon beat Damian el Terrible/Gran Guerrero/Rey Bucanero with Terrible challenging UD to a mascara contra caballera match afterwards that UD accepted.
6. Por la Copa NSK: Ultimo Guerrero defeated Atlantis when after a duel foule/mask ripping situation, Gran Guerrero replaced UG and pinned Atlantis.

CARTELERAS

ASISTENCIA ASESORIA Y ADMINISTRACION

8/30 – Arena Naucalpan (Sin Limite taping)
1. Fabi Apache & Lolita vs. La Magnifica & Mari Apache
2. Dinastia & Mascarita Sagrada vs. Mini Charly Manson & Mini Histeria
3. Crazy Boy/Joe Lider/Nino Hamburguesa vs. Carta Brava Jr./Eterno/Hijo del Pirata Morgan
4. Triangular de Tercias: Los Güeros del Cielo (Angelico & Jack Evans) vs. Machine Rocker & Soul Rocker vs. Daga & Psicosis Original
5. The Psycho Circus (Monster Clown/Murder Clown/Psycho Clown) vs. Chessman/Hijo del Texano/Ultimo Gladiador
6. Steel Cage Match: Perro Aguayo Jr./Cibernetico/El Mesias vs. La Secta Bizarra (Cuervo/Escoria/Ozz)

EMPRESA MEXICANA DE LUCHA LIBRE

8/26 – Arena Puebla
1. Black Tiger & Robin vs. Guerrero Negro Jr. & El Malayo
2. Hombre Bala Jr./Metalico/Tigre Rojo Jr. vs. Akron/Hijo del Signo/King Jaguar
3. Fuego/Sagrado/Triton vs. Namajague/Puma King/Sangre Azteca
4. Brazo de Plata/Diamante Azul/La Mascara vs. Mr. Aguila/Kraneo/Psicosis
5. Relevos Increibles: Atlantis/La Sombra/Mr. Niebla vs. Rush/Damian el Terrible/Volador Jr.

8/27 – Arena Coliseo de Guadalajara
1. Black Metal & Leo vs. Espectrum & Malefico
2. Diamante/Fuego/Magnus vs. Arkangel de la Muerte/Escandalo/Hooligan
3. CMLL Femenil Title: Marcela (c) vs. Amapola
4. Angel de Oro/Blue Panther/Titan vs. Dragon Rojo/Misterioso II/Polvora
5. La Tercia Sensacion (Marco Corleone/Maximo/Rush) vs. Damian el Terrible/Negro Casas/Volador Jr.

8/27 – Arena Mexico
1. Oro Jr. & Robin vs. Herodes Jr. & Inquisidor
2. Soberano/Stigma/Super Halcon Jr. vs. Los Hombres del Camoflaje (Artillero y Super Comando)/Nitro
3. Los Cadetes del Espacio (Pegasso/Starman/Triton) vs. Cancerbero/Taichi Ishikari/Raziel
4. Lightning Match: Rey Cometa vs. Shigeo Okumura
5. Brazo de Plata/Delta/Guerrero Maya Jr. vs. Namajague/Rey Escorpion/Hiroshi Tanahashi
6. Atlantis/La Mascara/Thunder vs. Los Guerreros Laguneros (Euforia/Gran Guerrero/Ultimo Guerrero)

8/30 – Arena Mexico
1. Metalico & Sensei vs. Apocalipsis & Disturbio
2. Dalis la Caribena/Goya Kong/Marcela vs. Amapola/Princesa Blanca/La Seductora
3. Blue Panther/Mascara Dorada/Mistico II vs. Averno/Polvora/Rey Escorpion
4. Torneo por el CMLL Universal Campeonato – Block B – Participants: Diamante Azul/La Sombra/Titan/Valiente/Dragon Rojo/Mephisto/Hiroshi Tanahashi/Virus
5. La Tercia Sensacion (Marco Corleone/Maximo/Rush) vs. Felino/Negro Casas/Volador Jr.

9/1 – Arena Coliseo
1. Leono & Molotov vs. Akuma & Canelo Casas
2. Dalis la Caribena/Estrellita/Luna Magica vs. La Comandante/Princesa Sugei/Tiffany
3. Lightning Match: Hijo del Fantasma vs. Tiger
4. Angel de Oro/Diamante Azul/Valiente vs. Taichi Ishikari/Namajague/Shigeo Okumura
5. Marco Corleone/La Sombra/Thunder vs. La Maquina de la Destruccion (Damian el Terrible/Rey Bucanero/Vangelis)
6. Atlantis vs. Hiroshi Tanahashi

9/1 – Arena Coliseo de Guadalajara
1. El Brillante & El Divino vs. Satara & Yaqui
2. Halcon de Plata & El Idolo vs. Acertijo & Jocker
3. Sky Kid/Smaker/Virgo vs. Demonio Maya/Demonio Rojo/Exterminador
4. Black Metal/El Gallo/Leo vs. Espectrum/Infierno/Malefico
5. La Mascara/Rush/Stuka Jr. vs. Los Guerreros Laguneros (Euforia/Gran Guerrero/Ultimo Guerrero)

9/13 – Arena Mexico (80th Anniversario)
1. Fuego/Rey Cometa/Stuka Jr. vs. Tomohiro Ishii/Namajague/Shigeo Okumura
2. Brazo de Plata/Maximo/Titan vs. Euforia/Mephisto/Niebla Roja
3. Relevos Increibles: Marco Corleone/Rush/Vangelis vs. Shocker/Damian el Terrible/Negro Casas
4. Caballera contra Caballera: Blue Panther vs. Averno
5. Relevos Suicidas: Atlantis & Ultimo Guerrero vs. La Sombra & Volador Jr.
6. Mascara contra Mascara: Winners of #5

INDEPENDENT

8/26 – Auditorio Municipal de Capulhuac
1. ?
2. Cuervo & Fabi Apache vs. Gran y Mari Apache
3. Aero Star/Fenix/Super Fly vs. The Psycho Circus (Monster Clown/Murder Clown/Psycho Clown)
4. Electroshock & La Parka Jr. vs. Chessman & Pentagon Jr.

8/30 – Arena Baratilleros de Veracruz
1. ?
2. ??
3. ???
4. Rey Bucanero & Super Piloto vs. Drako & Suicida Jr.

8/30 – Arena Queretaro
1. Revolver Kid vs. Momo
2. Galaxy & Sangre de Dragon vs. Kastigador & Morfeo
3. Silver Dragon & Super Gallo vs. Neurosis & Star Tron
4. Las Drabeks I y II vs. Los Dragones de Oriente I y II
5. Fuego Latino/Optimus/Rey Cometa vs. Espiritu Negro/Kaoma/Lince

8/31 – Auditorio Municipal de Perote
1. Destello Azul & Flayer Boy vs. La Momia & Rey Infierno
2. Peligro & Fabi Apache vs. Vengador Radioactivo & Sexy Lady
3. 4 Way Dance por el AAA FUSION Campeonato: Fenix (c) vs. Drago vs. Halloween vs. Pentagon Jr.
4. Crazy Boy/Electroshock/Joe Lider vs. The Inferno Rockers (Devil Rocker/Machine Rocker/Soul Rocker)

8/31 – Modulo Deportivo Santos Reyes de Ciudad Serdan
1. ?
2. ??
3. El Brazo & Super Fly vs. Pasion Kristal & Polvo de Estrellas
4. Aero Star/Jack Evans/La Parka Jr. vs. El Consejo (Argos/Mascara Ano Dos Mil Jr./Silver Kain)

8/31 – Palenque del Bosque de San Luis Rio Colorado
1. Baby Star & Xtreme Boy vs. Buho & Mr. Majestik
2. Fantasma Dos Mil/Galactico/Galaxy vs. Aros/Suspenso/Titanium
3. Angelus/Iron Boy/Rey Metalico vs. Esquisofrenia/Maverick/Rey Silver
4. Hijo del Lizmark & Lizmark Jr. vs. Damian 666 & Bestia 666

9/1 – Arena Azteca Budokan de Neza
1. Galeon/Rayo Star/Skyman vs. Chaman Jr./Jack/Principe Jaguar
2. Shoeline/Tobby/Diva Salvaje vs. El Angle/Brozo el Payaso/La Cachetada
3. Mini Angelito & La Parkita vs. Mini Cibernetico & Mini Gronda
4. Lady Apache & Esther Moreno vs. La Chola & Rossy Moreno
5. Decnis/Oriental/Zumbi vs. Monsther/Morphosis/Pirata Morgan

9/1 – Salon Hacienda Los Laureles de Cuautitlan
1. Baby Camaleon vs. Principe Flama
2. La Barbi & Bastet la Diosa vs. Cristal & Sadica
3. Galaxy & Mr. Leo vs. Los Fulgores I y II
4. Batman/Centvrion/Seiya vs. El Guason/Sombra del Amor/Diva Salvaje
5. Camaleon/Dinamic Black/Golden Magic vs. Danny Casas/Fresero Jr./Rayan

9/16 – Centro Civico de Santa Clara
1. Rey Destella vs. Rey Vulcano
2. Horus Magic & Travieso vs. Halcon Extreme & Profanador
3. Luna Magica/La Parkita/Pequeno Angel vs. Lady Sensacion/Los Pequenos Espantapajaros I y II
4. Alacran Dorado/Oro Jr./Pantherman vs. Rey Bucanero Jr./Rey Criollo/Soldado del Diablo
5. Brazo de Plata/Mascara Sagrada Jr./Oriental vs. Mr. Niebla/Psicosis/Ultimo Guerrero

INTERNATIONAL WRESTLING LEAGUE

8/27 – Arena Aficion de Pachuca
1. Babel/Corcel Infernal/Metaleon vs. As Jr./El Centinela/Gato Salvaje
2. 3 Way Dance: Chamuel vs. Gallito Feliz vs. El Guapito
3. Tables/Ladders/Chairs Match por el IWL Internet Title: Perico (c) vs. Arkanos/Arceus/Fly Metalik/Fly Star/Fly Warrior/Kid Jaguar/Loco Max/Medicos III/Metaleon/Ninja de Fuego/Peligro/Quimico Jr./Shadow
4. Triangular de Tercias: Aero Boy/Dement Xtreme/Hormiga vs. ATM vs. Los Indestrucibles (Infierno Kid/Ojo Diabolico Jr./Sepulturero)
5. Triangular de Tercias: Tony Rivera/Super Pinocho/Super Raton vs. Los Porros (Angel o Demonio/Leon Rojo/Ovett) vs. La Secta Negra (Carta Brava Jr./Cerebro Negro/Fantasma de la Opera)
6. Dr. Wagner Jr./Huracan Ramirez/Super Muneco vs. Canek/Super Crazy/Zumbido

KING BULLS WRESTLING

9/20 – Auditorio Americo Villareal de Ciudad Madero
1. ?
2. Fenix/Dinastia/Princesa vs. Pentagon Jr./Mini Charly Manson/Sexy Diablo
3. Lolita vs. Taya Valkyrie
4. AAA Mega Heavyweight Title: Hijo del Texano (c) vs. Mascara Ano Dos Mil Jr.
5. The Psycho Circus (Monster Clown/Murder Clown/Psycho Clown) vs. Jack Evans/Steve Pain/Gringo Sorpresa

LUCHA LIBRE AZTECA

9/9 – Gimnasio Nuevo Leon
1. ?
2. ??
3. Golden Boy/Mascara Purpura/Tigre Universitario vs. Bengali/Los Difuntos I y II
4. Maximo & Sagrado vs. Los Sicarios del Infierno (Averno y Mephisto)
5. Por el vacante Campeonato Azteca: Atlantis vs. Blue Panther vs. Ultimo Guerrero

LUCHA LIBRE PIEDRAS NEGRAS

9/3 – Plaza de Toros Monumental de Arizpe
1. ?
2. Black Boy & Chico de Barrio vs. Black Star & Conde Azteca
3. Los Poderosos (Hombre sin Miedo/Kendor Jr./Sobredosis) vs. Loco Castillo/Valente Castillo/Luzbel
4. Lolita & Sexy Lady vs. La Hiedra & Taya Valkyrie
5. The Psycho Circus (Monster Clown/Murder Clown/Psycho Clown) vs. Hijo del Texano/Pentagon Jr./Silver Kain

LUCHAS 2000

8/31 – Arena Lopez Mateos
1. Shoeline & Tobby vs. Golden Bull & Ranger
2. Payasito Fandango vs. Zacarias el Perico (Peste Negra mascot)
3. Goya Kong & Marcela vs. Amapola & Tiffany
4. Centvrion/Dinamic Black/Golden Magic vs. Comando Negro/Freelance/Micke Segura
5. Atlantis/Blue Panther/Negro Casas vs. Negro Navarro/Shu el Guerrero/Ultimo Guerrero
6. La Generacion Dorada (La Mascara/Mascara Dorada/La Sombra) vs. Los Sicarios del Infierno (Averno y Mephisto)/Volador Jr.

MONTERREY

8/31 – Arena Santa Lucia
1. Norteno vs. Norteno Jr.
2. Atomo & Eclipso vs. Harry el Sucio & Warrior
3. Slayer Boy & Unicornio vs. Cuerno de Chivo & Destructor
4. La Negra Venenosa & Orquidea Negra vs. Dar War & Desafio
5. Coco Viper & Silver Star vs. Hator & La Momia
6. Diluvio Negro I & Dr. Wagner Jr. vs. L.A. Par-K & Vaquero Romo

PROMOCIONES CANTU

8/26 – Arena Cuatro Caminos de Nuevo Laredo
1. ?
2. Jennifer Blake & Sexy Lady vs. La Hiedra & Taya Valkyrie
3. El Brazo & La Hechicera vs. Veneno & Dama de Hierro
4. Los Exoticos (Black Mamba/Pimpinela Escarlata/Polvo de Estrellas) vs. La Secta Bizarra (Escoria/EspirituOzz)
5. Steel Cage Match where the last man eliminated gets shaved or unmasked – Participants: Hombre sin Miedo/Kendor Jr./Sobredosis/Devil Rocker/Machine Rocker/Soul Rocker/Ultimo Gladiador

PROMOCIONES HUMO

8/31 – Gimnasio del Cobach Forestal de Durango
1. Aero Kid/Kid Durango/Punisher vs. Crazy Mouse/Gran Chuy/Rey Templario
2. Princesa Guerrera & Red Angel vs. Sadic Maiden & Sadica
3. Fulgore I & Rey Angel vs. Cerebro Negro & Fantasma de la Opera
4. Lobo del Aire/Siniestro/Zumbido vs. Loco Max/Namajague/Shigeo Okumura
5. NWA Lt. Heavyweight Title: Diamante Azul (c) vs. Pierroth

PROMOCIONES MDS

9/1 – Rodeo Toro Loco de Tlahuac
1. ?
2. Baby Star Jr. & Manitas de Seda vs. Enfermero de la Muerte & Mini Cobra
3. Cobra del Amor/Golden Fox/Leopardo Negro vs. Azacel/Black Lord/Lapida
4. Azgar/Ciber Black/Manos de Seda vs. The Killer/El Macho/El Reo
5. Maximo & Sagrado vs. Felino & Mr. Niebla

PROMOCIOnes WARRIOR

9/16 – Cancha del Club de Leones del Distrito Federal
1. ?
2. Torneo por la Copa Club de Leones – Participants: Akuma/Cerebro Negro/Coco Rosa/Coyote/Espanto Jr./Herodes Jr./Kaving/Terremoto
3. Kortiz/May Flowers/Mini May Flowers vs. Olimpico/Diva Salvaje/Pequeno Warrior
4. Fuego/Hijo del Fantasma/Tiger vs. Daisuke Hanaoka/Namajague/Shigeo Okumura
5. Diamante/Mascara Dorada/Mr. Niebla vs. La Triada del Terror (Averno/Ephesto/Mephisto)

WORLD WRESTLING LEAGUE

9/8 – Plaza de Toros Lauro Luis Longoria de Nuevo Laredo
1. Laredo Kid/Super Laredo/Vengador Radioactivo vs. Hijo del Canek/Heddi Karaoui/Zumbi
2. Rico Casanova/Super Crazy/Taya Valkyrie vs. Apolo/Hercules Gomez/Ivelisse Velez
3. Extreme Tiger vs. Chessman
4. WWL Tag Titles: Los Mamitos (Mr. E & Sexy B) (c) vs. Crazy Boy & Joe Lider
5. The Psycho Circus (Monster Clown/Murder Clown/Psycho Clown) vs. Los Boricuas (Huracan Castillo Jr./Miguel Perez Jr./Savio Vega)
6. 3 Way Dance por el PWR Heavyweight Title: Blue Demon Jr. (c) vs. La Parka Jr. vs. Carlito Colon
7. WWL Heavyweight Title: Monster Pain (c) vs. John Morrison
8. Mil Mascaras/Hijo del Dos Caras/Sicodelico Jr. vs. La Familia Dinamita (Cien Caras Jr./Mascara Ano Dos Mil/Universo Dos Mil)

9/9 – Arena Coliseo de Monterrey
1. Laredo Kid/Super Laredo/Vengador Radioactivo vs. Chessman/Hijo del Canek/Zumbi
2. Taya Valkyrie vs. Ivelisse Velez
3. Heddi Karaoui vs. Damian 666
4. 3 Way Dance por el WWL Tag Titles: Los Mamitos (Mr. E & Sexy B) (c) vs. Crazy Boy & Joe Lider vs. Apolo & Hercules Gomez
5. The Psycho Circus (Monster Clown/Murder Clown/Psycho Clown) vs. Los Boricuas (Huracan Castillo Jr./Miguel Perez Jr./Savio Vega)
6. 3 Way Dance por el PWR Heavyweight Title: Blue Demon Jr. (c) vs. La Parka Jr. vs. Carlito Colon
7. WWL Heavyweight Title: Monster Pain (c) vs. John Morrison
8. Mil Mascaras/Hijo del Dos Caras/Sicodelico Jr. vs. La Familia Dinamita (Cien Caras Jr./Mascara Ano Dos Mil/Universo Dos Mil)

TIJUANA/BAJA CALIFORNIA

LUCHA PROFESSIONAL FRONTERIZA

8/29 – Salon Tapatio de Mexicali
1. Kmakzy & Urban Estril Boy vs. Los Hermanos Tempestad I y II
2. Onyx & Scalibur vs. La Nueva Sangre LPF
3. Platino & Proximo vs. Matrix & Tronx
4. D-Luxe/Rey Negro/Vaquero Jr. vs. Crazy Azteca/Genio del Aire/Oziel
5. Intocable/Oriental/Mr. Tempest vs. Extassis/Halloween/Rey Cobra

MV PROMOCIONES

8/30 – Auditorio Municipal de Tijuana
1. ?
2. ??
3. Mascara contra Caballera: Hijo del Fishman vs. Extassis
4. Extreme Tiger & Thunder Machine vs. Animaniac & Mr. Tempest
5. Arandu & TJ Boy vs. Hijo del Lizmark & Lizmark Jr.
6. Dr. Wagner Jr. vs. L.A. Par-K

UNITED STATES

LUCHA EVENTS BROWNSVILLE

8/30 – Jacob Brown Auditorium in Brownsville, Texas
1. ?
2. ??
3. ???
4. ????
5. Hijo del Santo vs. Blue Demon Jr.

PROMOCIONES SALINAS

9/1 – Kanjo’s Western Club in McAllen, Texas
1. Eagle Fire & Karate Lee vs. Hijo del Al Cruz & Panterita
2. El Lobo/Medico Jr./Zarco vs. Al Cruz/Panterita/Rocker Boy II
3. Street Fight: Aguila Azteca & Wendy
4. Mascarita Sagrada & Voladorcito vs. Bracito de Platino & La Parkita
5. Asterisco Jr./Laredo Kid/Sicodelico Jr. vs. Maldicion/Spawn/Luchador Sorpresa

UNION INDEPENDENT PRO WRESTLING

9/8 – Pico Rivera Sports Arena in Los Angeles, California
1. Los Bandidos/Trigger Gonzalez vs. Pantera Azteca/Los Suburban Commandoes
2. Golden Scorpion/Jaguar de Oro/L.A. Dragon/Pakal/Rubi Gardenia vs. Damian 666/Bestia 666/Kanalla/X-Torm/Zarco
3. Amazona & Yumi vs. Hudson Envy & Lady Lee
4. Los Luchas (Phoenix Star & Zokre)/Stuka Jr. vs. Hector Canales/Durango Kid/Bobby Rios
5. Diamante Azul/Lestat/Mariachi Loco vs. El Infernal/Morphosis/OG Playboy
6. El Bionico/Extreme Tiger/Valiente vs. Latigo Blanco/Lil’ Cholo/Virus
7. L.A. Panda/La Mascara/Rush vs. Dragon Rojo/Psicosis/Super Natural
8. Hijo del Rey Misterio/Misterioso/La Sombra vs. Euforia/Shamu Jr./Volador Jr.


Post Category: News

Tags: , ,

Leave a Reply

Sponsors



Polls

2014 GERWECK.NET Year End Awards: TV Show of the year

Vote View Results

Loading ... Loading ...

Should Alberto Del Rio sign with TNA?

Loading ... Loading ...

Should "Mean" Gene Okerlund be inducted into the GERWECK.NET Hall of Fame?

Loading ... Loading ...