Pro Wrestling Since 1997

Menu

The Lucha Report for 7/6‏



NEWS

Yesterday at the New Japan show at Korakuen Hall, Jushin Thunder Liger & Hiroshi Tanahashi defeated Damian el Terrible & Tama Tonga to become the new CMLL Tag champions.

RESULTADOS

Fusion Sports 7/4 – Arena Aficion de Pachuca (A lot of fans left early in the show because the show went long and most of the early matches were reportedly bad)
1. Scramble Match won by Kaleth – Other participants: Jhonky/Kalibus/Kiuuby/Mantra/Miedo/Osiris/Slayer Pack/Yuta
2. Lanceloth/Rocky Lobo/La Magnifica beat Angel del Misterio/Jorge Kebrada/Keira
3. Lucky Boy/Nino de Ebano/Nino Hamburguesa defeated Arana de Plata Jr./Pequeno Cobra/Yuta (subbing for Eterno)
4. Chairs Match: Paranoico beat Crazy King – Other participants: Black Fire & Principe Escorpion
5. 7 Way Dance won by Orion – Other participants: Artikus/Hormiga/Miedo Extremo/Septimo Dragon/Steve Pain
6. Cuadrangular de Parejas: Los Lobos Americanos (Eddie Edwards y Davey Richards) defeated Los Compadres Extremos (Aero Boy & Violento Jack) – Other participants: Flamita & Hacker and Jinzo & Principe Halcon
7. 100 Light Tubes Death Match: Crazy Boy & Joe Lider beat Ciclope & Drastick Boy

EMLL 7/5 – Arena Mexico
1. Camaleon & Sensei beat Cholo & Disturbio
2. Dark Angel/Luna Magica/Marcela defeated Amapola/La Seductora/La Vaquerita
3. Diamante Azul/La Mascara/Thunder beat Dragon Rojo/Mr. Niebla/Polvora
4. En Busca de un Idolo: Stuka Jr. defeated Fuego
5. En Busca de un Idolo: Vangelis beat Valiente
6. Torneo Cibernetico: Rush eliminated Rey Escorpion with the Martillo Negro to win. Order of Elimination: Brazo de Plata/Averno/Mr. Aguila/Maximo/Blue Panther/Shocker/Rey Bucanero/Negro Casas/Rey Escorpion
7. Los Guerreros Laguneros (Gran Guerrero/Niebla Roja/Ultimo Guerrero defeated Atlantis/Mistico II/Titan when after Atlantis ripped off UG’s mask, GG fouled and pinned him.

IWRG 7/4 – Arena Naucalpan
1. Fulgore II beat Seiya
2. Astro Rey Jr. & Sky Angel defeated Alan Extreme & Fulgore I
3. Canis Lupis/Cerebro Negro/Imposible beat Centvrion/Golden Magic/Saruman
4. El Angel/Apolo Estrada Jr./Heddi Karaoui defeated Pantera/Las Traumas I y II
5. La Familia de Tijuana (Eterno/Super Nova/X-Fly) beat Dinamic Black/Dr. Cerebro/Toscano when X-Fly fouled and pinned Doc. After the match, Nova ripped off Dinamic’s mask.

CARTELERAS

ASISTENCIA ASESORIA Y ADMINISTRACION

7/7 – Centro Civico de Ecatepec (Sin Limite taping)
1. Alebrije II/Atomic Boy/Nino Hamburguesa vs. Carta Brava Jr./Gran Apache/Black Mamba
2. Drago/Fenix/Flamita vs. Pentagon Jr./Steve Pain/Ultimo Gladiador
3. Los Mirreyes (Alan Stone/Elegido/Toscano) vs. Los Perros del Mal (Daga/Eita/Psicosis Original)
4. Angelico/Jack Evans/La Parka Jr. vs. Chessman/Eterno/Parka Negra
5. The Psycho Circus (Monster Clown/Murder Clown/Psycho Clown) vs. El Consejo (Hijo del Texano/Silver King/Luchador Sorpresa)

7/15 – Polideportivo la Huizachera de Tehuacan (Sin Limite taping)
1. Lucky Boy & Nino de Ebano vs. Carta Brava Jr. & Gran Apache
2. Fabi Apache/Octagoncito/Pimpinela Escarlata vs. Taya Valkyrie/Mini Abismo Negro/Black Mamba
3. Angelico & Jack Evans vs. Chessman & Eterno
4. The Psycho Circus (Monster Clown/Murder Clown/Psycho Clown) vs. El Consejo (Hijo del Texano/Mascara Ano Dos Mil Jr./Silver Kain)
5. Cibernetico & El Mesias vs. Perro Aguayo Jr. & Psicosis Original

7/19 – Arena Xalapa (Sin Limite taping)
1. Alebrije II/Atomic Boy/Nino Hamburguesa vs. Argos/Gran Apache/Ultimo Gladiador
2. AAA Mixed Tag Titles: Halloween & Mari Apache (c) vs. Drago & Fabi Apache
3. The Black Family (Cuervo/Espiritu/Ozz) vs. Los Perros del Mal (Daga/Eita/Psicosis Original)
4. Angelico/Jack Evans/Fenix vs. Parka Negra/Pentagon Jr./Steve Pain
5. Cibernetico/El Mesias/La Parka Jr. vs. Perro Aguayo Jr./Chessman/Hijo del Texano

EMPRESA MEXICANA DE LUCHA LIBRE

7/7 – Arena Coliseo
1. Horus & Robin vs. Akuma & Guerrero Negro Jr.
2. Hombre Bala Jr./Pegasso/Starman vs. Arkangel de la Muerte/Escandalo/Hooligan
3. Lightning Match: Triton vs. Raziel
4. Bushiroad/Delta/Guerrero Maya Jr. vs. Namajague/Shigeo Okumura/Bobby Zavala
5. Diamante Azul/Shocker/Thunder vs. Euforia/Mr. Niebla/Vangelis
6. Los Estetas del Aire (Mascara Dorada/Mistico II/Valiente) vs. Ephesto/Mephisto/Volador Jr.

7/7 – Arena Coliseo de Guadalajara
1. Brillante & Capitan vs. Relampago Azul & Samael
2. Halcon de Plata/Hijo del Javier Cruz/El Idolo vs. Demonio Maya/Satara/El Yaki
3. Tony Escobedo/El Hippie/Sky Kid vs. Acertijo/Jocker/Sadico
4. Occidental Middleweight Title: El Barbaro Cavernario (c) vs. Black Metal
5. La Mascara/Maximo/Rush vs. Dragon Rojo/Polvora/Rey Bucanero

7/8 – Arena Puebla
1. Asturiano & Freesbee vs. Blue Center & Espanto Jr.
2. Torneo Cibernetico: Leono/Pegasso/Robin/Stigma/Tigre Rojo Jr./Disturbio/Escandalo/Espiritu Maligno/Inquisidor/Siki Osama
3. Bushiroad/Diamante/Triton vs. Los Cancerberos del Infierno (Cancerbero/Raziel/Virus)
4. La Mascara/Stuka Jr./Titan vs. Los Revolucionarios del Terror (Dragon Rojo/Polvora/Rey Bucanero)
5. Atlantis/Diamante Azul/Shocker vs. Mr. Niebla/Pierroth/Ultimo Guerrero

7/9 – Arena Coliseo de Guadalajara
1. Metatron & Virgo vs. Mr. Trueno & Rey Trueno
2. Leo/Starman/Stigma vs. Arkangel de la Muerte/Escandalo/Rafaga
3. Goya Kong vs. Princesa Blanca
4. Brazo de Plata/Guerrero Maya Jr./Hijo del Fantasma vs. Olimpico/Psicosis/Sangre Azteca
5. Mistico II/Shocker/Valiente vs. Felino/Mephisto/Volador Jr.

7/9 – Arena Mexico
1. Molotov & Sensei vs. Apocalipsis & Inquisidor
2. Dalis la Caribena/Estrellita/Luna Magica vs. Tiffany/La Vaquerita/Zeuxis
3. Mascara Dorada/Rey Cometa/Stuka Jr. vs. Namajague/Rey Bucanero/Tiger
4. Mexican National Welterweight Title: Averno (c) vs. Titan
5. Atlantis/Maximo/Thunder vs. Mr. Niebla/Niebla Roja/Pierroth

7/12 – Arena Mexico
1. Electrico & Ultimo Dragoncito vs. Pequeno Olimpico & Pierrothito
2. Diamante/Sagrado/Triton vs. Namajague/Shigeo Okumura/Puma King
3. Diamante Azul/La Mascara/Shocker vs. Dragon Rojo/Ephesto/Mephisto
4. Blue Panther/Brazo de Plata/Rush vs. Averno/Negro Casas/Rey Escorpion
5. En Busca de un Idolo – Finals:
6. Atlantis/Mascara Dorada/Mistico II vs. Los Guerreros Laguneros (Euforia/Gran Guerrero/Ultimo Guerrero)

FUERZA IMPERIAL

7/20 – Sala de Armas del Magdalena Mixhuca del Distrito Federal
1. Magistro/Marabunta Jr./Mascara Virtual vs. Espantapajaros I/Kaving/Marabunta
2. Dalis la Caribena & Estrellita vs. Goya Kong & Princesa Blanca
3. 4 Way Dance: Solar I & Super Astro vs. Hijo del Pirata Morgan & Pirata Morgan Jr. vs. Puma King & Tiger vs. Los Rayos Tapatios I y II
4. Pirata Morgan/Los Villanos III y IV/Kortiz vs. Felino/Fuerza Guerrera/Mr. Niebla/Rey Bucanero
5. Hijo del Fantasma/Mil Mascaras/Rayo de Jalisco Jr. vs. Mascara Ano Dos Mil/Hijo del Mascara Ano Dos Mil/Universo Dos Mil

FURIA BLANCA PROMOCIONES

7/21 – Cancha German Evers de Mazatlan
1. ?
2. ??
3. Draegon Drago/Fly Metal/Principe Kismo vs. Black Ninja/Rey Fumanchi/Terremoto King Jr.
4. Kempo Dragon/Mario Mora/Relampago vs. Arkangel de la Muerte/Escandalo/Hooligan
5. Maximo & Rush vs. Mephisto & Negro Casas

INDEPENDENT

7/7 – Arena Coliseo de Coacalco
1. Lobo Escarlata & Lobo Escarlata Jr. vs. Minos & Necromante
2. Ciclon Infernal & Teseo vs. Chicago Rush & Zumbido Jr.
3. Golden Cat & Roy Reyes vs. Arafat & Rey Justicia
4. Aramis/Freelance/Ztizan vs. Funebre/Kripta/Lapida
5. Jeque/Justiciero/Negro Navarro vs. Cyborg/Apolo Estrada Jr./911

7/7 – Arena Coliseo de San Luis Potosi
1. Galactar Jr. & Vandor vs. Metal & Neurosis
2. Dragon Fury/Magnifico/Rey Diamante vs. Los Gemelos I y II/Judoka
3. Aster Boy/Meteoro/Turbo Kid vs. Cachorro/Ku Klux Klan/Mensajero
4. Divino/El Faraon de la Muerte/Oro Azul vs. Black Xtreme/Drack Conde/Xtreme Fly
5. CMLL Super Lightweight Title: Virus (c) vs. Bogar

7/7 – Autolavado Lluvia de Guadalupe
1. Rayo Star vs. Arceus
2. Impulso & Shadow vs. Arkanos & Kilvan
3. Losing second will unmask: Angel del Misterio & Jorge Kebrada w/Atenea vs. Psycho Kid & Yoruba w/Heroina
4. Red Monsther & El Sucesor vs. Maquina Infernal Jr. & Zertiko
5. Decnis & Extreme Tiger vs. Averno & Dragon Rojo

7/7 – Salon Hacienda Los Laureles de Cuautitlan
1. ?
2. Galaxy & Mr. Leo vs. Los Fulgores I y II
3. Seiya & Yoruba vs. Picudo Jr. & Samoth
4. Batman/Camaleon/Chico Che vs. El Guason/Sombra del Amor/Diva Salvaje
5. Centvrion/Dinamic Black/Golden Magic vs. Douki/Eita Kobayashi/Tomahawk

7/9 – Arena Aficion de Pachuca
1. Dr. Boris vs. Millenium
2. Alejandro I & Medics I vs. Las Furias Salvajes I y II
3. Chamuel vs. Gallito Feliz
4. Arenita la Nueva Era & Apolo Estrada Jr. vs. Danny Casas & Jhon Crazy
5. Niko & Zumbi vs. Cerebro Negro & Fantasma de la Opera

7/12 – Gimnasio Ninos Heroes de Tepic
1. ?
2. Aguila Dorada/Happy Boy/Loco Extremo vs. Loco Gonzalez/Magic Boy/Nino Suicida
3. La Jarochita/Dinastia/Mini Elegido vs. Estrellita Explosiva/Mini Avaricia/Mini Murder Clown
4. Caballera contra Caballera: Joe Lider vs. Mario Mora
5. Axel & Octagon vs. Daga & Pentagon Jr.

7/14 – Arena Independiente de Tultitlan
1. ?
2. Bullyng & Mini Zumbido vs. Dragon Kaiser & Komachi
3. Centinela/Cerebro Negro/Ultimo Rosario vs. Los Tigres (Bronce/Oro/Plata)
4. Los Bastardos (Epitafio/Leviathan/Samael/Tormento) vs. La Resistencia (Arkanos/Kilvan/Psycho Kid/Yoruba)
5. Los Indestructibles (Infierno Kid/Ojo Diabolico Jr./Sepulturero/Ultimo Vampiro) vs. Freelance/Pantera/Micke Segura/Terry Dos Mil

7/16 – Arena Aficion de Pachuca
1. Relevos Increibles: Anime/Charly Madrid/Ludark Shaitan vs. Black Fury/Blazer/Violencia Jr.
2. Cuadrangular de Parejas: Argenis & Drago vs. AK-47 & 911 vs. Pentagon & Ultimo Gladiador vs. Black Mamba & Pasion Kristal
3. Cibernetico & Electroshock vs. Perro Aguayo Jr. & Silver Kain

7/20 – Gimnasio Miguel Hidalgo de Poza Rica
1. El Falcon/Power Ranger/Principe Halcon vs. Byron Temerario/King Lion/Rocka Infernal
2. Starman & Super Halcon Jr. vs. Hijo del Signo & Hooligan
3. Fuego & Stigma vs. Arkangel de la Muerte & Escandalo
4. Atlantis & Mistico II vs. Euforia & Ultimo Guerrero

7/21 – Centro Civico de Macuspana
1. ?
2. Ave de Fuego/Centenario/Golden Boy vs. Ciclope/Full Back Jr./Guerrero Mixteco Jr.
3. Wolverine vs. Sayco
4. Demoledor/Mega Steel/Pequeno Maya/Pasion Kristal vs. Enigma/Forajido/Tribal/Diva Salvaje
5. Krosty/Lucero Jr./Lolita vs. Lince/Lucero Mortal/Sexy Lady
6. Birdman Jr./Drago/Elegido vs. Espiritu/Full Back/Guerrero Mixteco

7/24 – Arena Neza
1. ?
2. ??
3. ???
4. The Psycho Circus (Monster Clown/Murder Clown/Psycho Clown) vs. Los Perros del Mal (Daga/Halloween/Psicosis Original)
5. Dr. Wagner Jr./Electroshock/La Parka Jr. vs. Perro Aguayo Jr./Canek/Mascara Ano Dos Mil Jr.

7/28 – Domo Parque Solidaridad de Tonala
1. Royal Rumble – Participants: Aero Xtreme/Black Tod/Kal-El/Luxor/Principe Egipcio/Principe Escorpion/Rey Dinamico/Alex Romano/Rudy Santana/Tiger King
2. Fabi Apache & La Jarochita vs. La Magnifica & Sexy Lady
3. Dinastia & La Parkita vs. Mini Murder Clown & Mini Psycho Clown
4. Aero Star/Argenis/Atomic Boy vs. The Black Family (Cuervo/Espiritu/Ozz)
5. Crazy Boy/Jack Evans/Joe Lider vs. Chessman/Daga/Ultimo Gladiador

INDEPENDENT WRESTLING PROMOTIONS

7/11 – Auditorio Municipal de Tampico
1. Chacal Negro/Guerrero del Camino/Hahastary vs. Koryo/Luchador Sorpresa/Doncella Guerrera
2. Relevos Increibles: Arana Maligna I & Meteoro vs. Arana Maligna II & Kid Dragon
3. Lady Queen & Yuriko vs. Misterio Negro & Soldado Universal
4. Aborto & Cheneke vs. Bunker & Lancer
5. Cuervo/Gallo Dorado/Ozz vs. Loco Castillo/Reptillus/Sadico

INTERNACIONAL WRESTLING REVOLUCION GRUPO

7/7 – Arena Naucalpan
1. Freelance & Galaxy vs. Arana de Plata & Fulgore I
2. Dinamic Black/Dr. Cerebro/Fresero Jr. vs. Apolo Estrada Jr./911/Tomahawk
3. 3 Way Dance por el IWRG Intercontinental Lightweight Title: Astro Rey Jr. vs. Dragon Celestial vs. Imposible
4. Las Traumas I y II/Veneno vs. Fuerza Guerrera/Mascara Ano Dos Mil Jr./X-Fly
5. Por el Campeonato Maestros: Negro Navarro (c) vs. Solar I

7/11 – Arena Naucalpan
1. Sky Angel vs. Dragon Celestial
2. Saruman & Seiya vs. Los Fulgores I y II
3. Black Terry/Chico Che/Golden Magic vs. Canis Lupis/Imposible/Picudo Jr.
4. Emo Xtreme/Extreme Tiger/Toscano vs. Apolo Estrada Jr./Eterno/X-Fly
5. NWA Original Lt. Heavyweight Title: Super Nova (c) vs. Dinamic Black

LEGEND PRODUCCIONES

7/20 – Arena Lopez Mateos
1. Barbie/Princesa Ahyleen/Sexy Flor vs. Basted/Chica Tormenta/Sexy Violeta
2. 3 Way Dance por el Campeonato GALLI: Epidemia (c) vs. Aramis vs. Dinamic Black
3. Los Bastardos (Epitafio/Leviathan/Samael) vs. Los Oficiales (AK-47/Fierro/911)
4. Relevos Increibles Suicidas: Danny Boy & Rocky Santana vs. Gran Apache II & Romano Garcia
5. Dr. Wagner Jr. & Rayo de Jalisco Jr. vs. Canek & L.A. Par-K

PROMOCIONES ACOSTA

7/20 – Arena Coliseo de Cordobes
1. Babe Star & Volador Sagrado vs. Sombra Negra & Super Orion
2. Anime & Lolita vs. Sexy Lady & Ludark Shaitan
3. Tony Acosta & Rocker Tri vs. Pantera & Super Orion Jr.
4. Duende Acosta/Ringo Acosta/Mascarita Divina vs. Demonio Rojo/Lasserman/Mini Psicosis
5. Drago & La Parka Jr. vs. Argos & Silver Kain

PROMOCIONES B-CHAMPS

7/13 – Bazar Pericopa del Distrito Federal
1. ?
2. ??
3. Gatwat vs. Bellboy
4. Genesis & Templario vs. Golden Bull & Revel
5. Mascara Sagrada Jr./Oriental/Skayde vs. Black Abyss/Histeria III/Steve Pain

PROMOCIONES CANTU

7/8 – Arena Cuatro Caminos de Nuevo Laredo
1. ?
2. Anubis/Dinastia/Mascarita Divina vs. Mini Chessman/Mini Psicosis/Mini Rio Bravo
3. La Jarochita/Lolita/Mari Apache vs. La Hiedra/Sexy Lady/Taya Valkyrie
4. Los Poderosos (Hombre sin Miedo/Kendor Jr./Sobredosis) vs. Machine Rocker/Mosco de la Merced/Soul Rocker
5. Cuervo/El Mesias/Ozz vs. Pirata Morgan/Hijo del Pirata Morgan/Pirata Morgan Jr.

PROMOCIONES FELIX

7/13 – El Forum de Navojoa
1. ?
2. Pitbull vs. Star Dragon
3. Animaniac & Camaleon Negro vs. Kung Fu Panda & Venum Black Jr.
4. Lizmark Jr. & Super Muneco vs. Espectro Jr. & Fugitivo de Texas

PROMOCIONES JOSAGA

7/14 – Unidad Deportiva de Fortin
1. El Marquez & Marquez Jr. vs. Angel Negro & Vengador
2. Black Star/Spider Boy/Super Gorilla vs. Abismo Rider/Dr. Brian/Halcon Infernal
3. Loco Max/Super Tarin/Tauro de Creta/Jhonny Villalobos vs. Los Colombianos (Colombiano/Leon Dorado/Miserable/Ricky Ricon)
4. Black Soldier/Pandillero Loco/La Parkita vs. Estruendo/Infierno Negro/Mini Chessman
5. Angel del Futuro/Crazy Star/Drago vs. Destroyer/Ultimo Gladiador/Vulcano

PROMOCIONES JUBA

7/6 – Arena Juba de Reynosa
1. Diamante Blanco/El Furia/El Puma vs. King Monkey/El Pantera/Rey Scorpion
2. Jennifer Blake & Lolita vs. Cinthia Moreno & Sexy Lady
3. Ruleta Rusa: Hator/Imagen de Oro/Luminoso Jr./Maldicion/Sombra/Unico Jr. vs. Arkangel Jr./Imagen II/Perfil/Super Boy/Turok/Turok Jr.
4. Los Engendros de la Obscuridad (I/II/III) vs. Asterisco Jr./Kossmos/Magnifico
5. Caballera contra Caballera: Hijo del Zarzy vs. Rocker Boy
6. Caballera contra Caballera: Asterisco vs. Chessman

PROMOCIONES JUNIORS

7/17 – Auditorio Miguel Barragan de San Luis Potosi
1. Divino & La Jarochita vs. Maniaco & Lady Dinamita
2. Los Exoticos (Black Mamba/Pasion Kristal/Sexy Salazar) vs. Black Maravilla/Diablo Negro/Halcon Dorado
3. Aero Star/Argenis/Super Fly vs. The Inferno Rockers (Devil Rocker/Machine Rocker/Soul Rocker)
4. Cuervo/Electroshock/Elegido vs. The Psycho Circus (Monster Clown/Murder Clown/Psycho Clown)
5. Dr. Wagner Jr. & El Mesias vs. Perro Aguayo Jr. & Hijo del Texano

WORLD WRESTLING LEAGUE

7/7 – Arena Coliseo de Monterrey
1. ?
2. ??
3. Colt Cabana vs. ACH
4. Por la Copa Hector Garza: Team Mexico (Perro Aguayo Jr./Cibernetico/La Parka Jr.) vs. Team Puerto Rico (Apolo/Hercules Gomez/El Mesias)
5. Tommy Dreamer vs. Sabu
6. 4 Way Dance por el WWL Tag Titles: Los Mamitos (Mr. E & Sexy B) vs. Dr. Wagner Jr. & Dr. Wagner III vs. Heddi Karaoui & Zumbi vs. Eita & Tomahawk
7. Estelaris Jr./Hombre sin Miedo/Laredo Kid vs. Mascara Purpura/Ninja Jr./Rico Rodriguez
8. Ivelisse Velez vs. Taya Valkyrie
9. PWR Heavyweight Title: Blue Demon Jr. (c) vs. Big Daddy V
10. Mil Mascaras & Sicodelico Jr. vs. Los Villanos III y IV
11. WWL Heavyweight Title: Monster Pain (c) vs. Bobby Lashley

TIJUANA/BAJA CALIFORNIA

BAJA STARS WRESTLING

7/26 – Auditorio Municipal de Tijuana
1. ?
2. ??
3. ???
4. Arandu/Pancho Cachondo/Rubi Gardenia vs. Angel Negro/Enfermero Jr./Shamu
5. Rayo de Jalisco Jr. vs. Cien Caras Jr.
6. Atlantis vs. Ultimo Guerrero

UNITED STATES

FUERZA MEXICANA DE LUCHA LIBRE

7/13 – National Western Complex in Denver, Colorado (Hijo del Santo will be appearing)
1. ?
2. ??
3. ???
4. ????
5. Hijo del Rey Misterio/Mascara Sagrada/Rayo de Jalisco Jr. vs. Blue Demon Jr./L.A. Par-K/Tinieblas Jr.

7/21 – Florentine Gardens in El Monte, California
1. ?
2. ??
3. ???
4. ????
5. Rayo de Jalisco Jr. & Tinieblas Jr. vs. Angel Blanco Jr. & L.A. Par-K

PROMOCIONES SALINAS

7/14 – Fuego Western Club in McAllen, Texas
1. El Payasin vs. Excalibur
2. Al Cruz Jr. & Wolverine vs. Eagle Fire & Karate Lee
3. Shekinah & Wendy vs. Lady Viper & Sweety Sweety
4. Aguila Azteca & Estreallto vs. Hijo del Pirata Morgan & Pirata Morgan Jr.
5. Hijo del Fishman/Kung Fu Jr./Laredo Kid vs. Aquiles el Guerrero/Pirata Morgan/Spawn
6. FILL Heavyweight Title: Hijo del Medico Asesino (c) vs. Dr. Wagner III



Post Category: News

Tags: , , ,

Leave a Reply

Sponsors

Polls

Would you like to see The Boogeyman return to WWE?

Loading ... Loading ...

Which match would you rather see at Wrestlemania 31?

Vote View Results

Loading ... Loading ...

Should Lex Luger be inducted into the GERWECK.NET Hall of Fame?

Loading ... Loading ...